Przedszkole Nr 66 w Warszawie

Kalendarium

Listopad 2019 rok

Dzień miesiąca

                                  Wydarzenie                                           
1 Pt
 
2 So  
3 N  
4 Pn

Zdjęcia pt. "Piraci” - robione przez fotografa,

godz. 9:30, gr. I, II, III, IV 

5 Wt

Wycieczka do Gabinetu Stomatologicznego "Acrodent",

ul. Korotyńskiego 5, godz. 9:30, gr. III

6 Śr

Wycieczka do Gabinetu Stomatologicznego "Acrodent",

ul. Korotyńskiego 5, godz. 10:00, gr. IV


Zajęcia w pracowni ceramicznej, godz. 10:30, gr. II


Dyżur nauczycielski:

p. Alina Madała, gr. IV, godz. 17:00 – 18:00

7 Cz

"Szpital Pluszaka" - mini kurs pierwszej pomocy dla dzieci,

godz. 9:00, gr. I, II, III, IV


Warsztaty z rodzicami pt. "W królestwie Pani Jesieni",

godz. 16:00, gr. I

8 Pt

Teatrzyk pt. "Nasz polski chleb powszedni", godz. 9:15


Akademia poświęcona obchodom "Narodowego Święta

Niepodległości" - przygotowana przez dzieci z gr. III i IV

dla Kombatantów, Podopiecznych Domu Pomocy

Społecznej "Chemik" oraz dla dzieci z Przedszkola nr 59,

godz. 11:00 

9 So  
10 N  
11 Pn  
12 Wt

Wycieczka na Cmentarz Wojskowy na Powązkach,

godz. 10:00, gr. IV 

13 Śr

Zajęcia w pracowni ceramicznej, godz. 10:30, gr. III


Warsztaty z rodzicami pt. "Mały Polak", godz. 16:00, gr. II

14 Cz

Warsztaty logopedyczne pt. "Konstruujemy zabawki

logopedyczne", godz. 16:15, gr. III


Dyżur nauczycielski:

p. Paulina Stępień, gr. I, godz. 17:00 – 18:00

15 Pt

Koncert pt. „Dźwięki z lasu - fletnie”, godz. 9:15


Warsztaty edukacyjne pt. "Jak powstaje prąd?" - doświadczanie

przez eksperymentowanie Labo Odkrywcy ,

w godz. 12:00 – 14:00, gr. I, II, III i IV

16 So  
17 N  
18 Pn

Wycieczka na Grób Nieznanego Żołnierza, godz. 10:00, gr. III 


Wycieczka do Muzeum Geologicznego

na warsztaty pt. Paleontologia w małym palcu",

ul. Rakowiecka 4, godz. 10:00, gr. IV


Warsztaty z rodzicami pt. "Królowa Dynia", godz. 16:30, gr. IV


Dyżur nauczycielski:

p. Marta Pankowska, gr. II, p. Anna Wojciechowska, gr. III,

oraz p. Anna Podgórna, gr. IV,

godz. 17:00 - 18:00 

19 Wt

Spotkanie z policjantem pt. "Bezpieczna droga do przedszkola",

godz. 9:00, gr. I, II, III, IV

- przeniesione na 20 listopada (środa)

20 Śr

Zajęcia w pracowni ceramicznej, godz. 10:30, gr. IV


Uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”, godz. 16:00, gr. I


Dyżur nauczycielski:

p. Anna Szkutnik, gr. II, godz. 17:00 – 18:00

21 Cz

Spotkanie z weterynarzem pt. "Krab i rak", godz. 9:15


Próbny alarm ewakuacyjny, godz. 11:30, gr. I, II, III, IV

- zajęcia dodane

22 Pt

Wycieczka do Gabinetu Stomatologicznego "Acrodent",

ul. Korotyńskiego 5, godz. 10:00, gr. II

23 So  
24 N  
25 Pn

Wycieczka do Muzeum Geologicznego

na warsztaty pt. "Paleontologia w małym palcu",

ul. Rakowiecka 4, godz. 10:00, gr. III 


Zebranie z rodzicami - podsumowanie wyników obserwacji

dzieci 5 - letnich, godz. 17:00, gr. III

26 Wt

Zajęcia w bibliotece, godz. 9:30, gr. IV


"Zakodowany Dzień Misia" - gry i zabawy dla dzieci,

godz. 11:15, gr. I, II, III, IV

27 Śr

Zebranie z rodzicami - podsumowanie wyników obserwacji

dzieci 4 - letnich, godz. 17:00, gr. II

28 Cz

Zajęcia edukacyjne pt. Mikroświat" prowadzone przez rodzica

z naszego przedszkola, w godz. 9:00 - 10:20, gr. III, IV


Zebranie z rodzicami - omówienie wyników diagnozy

gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole,

godz. 17:00, gr. IV

29 Pt
 
30 So  

Kalendarium może ulec zmianie, prosimy Państwa o sprawdzanie na bieżąco aktualizacji na stronie przedszkola i na tablicy w placówce.

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.