Jadłospis - III tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 20 I do 24 I 2020 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki owsiane na mleku. Chleb razowy z masłem, białym serem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa kalafiorowa.Potrawka z kurczaka z kaszą pęczak, surówka z kapusty pekińskiej. Sok jabłkowy.

Parówka na gorąco, bułka paryska z masłem, ogórek świeży. Herbata owocowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa podsuszana, szynka, jajka, sałata, pomidor, ogórek, papryka, rukola. Herbata z cytryną.

Zupa krem z pomidorów. Kotlet mielony z ziemniakami, buraczki zasmażane. Kompot truskawkowy.

Chleb orkiszowy z pastą z makreli, pomidor.
Herbata malinowa.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, szynką, sałatą, ogórkiem, pomidorem, rzodkiewką i papryką. Herbata z cytryną.

Sok       jabłkowo-marchwiowy

Kapuśniak. Pierogi z serem i polewą jogurtowo-truskawkową, jabłko. Kompot z aronii.

Chałka z masłem, brzoskwinia. Herbata owocowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa podsuszana, szynka, ser żółty, dżem truskawkowy, sałata, pomidor, ogórek, papryka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Barszcz czerwony z uszkami. Udka pieczone z kaszą jaglaną, surówka z czerwonej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot z wiśni.

Ciasto drożdżowe z kruszonką, jabłko. Herbata z cytryną.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, żółtym serem, sałatą, ogórkiem i roszponką. Herbata z cytryną.

Ogórek

Zupa pieczarkowa. Kotlet jajeczny, puree z ziemniaków, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot wieloowocowy.

Kasza manna na mleku z musem z czarnej porzeczki, kiwi. Herbata biała.