Jadłospis - III tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 16 XII do 20 XII 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki owsiane na mleku. Chleb biały z masłem, polędwicą miodową, pomidorem, sałatą, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa kalafiorowa.Potrawka z kurczaka z kaszą kuskus, surówka z kapusty pekińskiej. Sok pomarańczowy.

Kisiel żurawinowy, ciastka owsiane, jabłko. Herbata malinowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa podsuszana, szynka drobiowa, jajka, sałata, pomidor, ogórek, papryka, rukola, kiełki. Herbata z cytryną.

Zupa krem z brokułów. Kotlet mielony z ziemniakami, mizeria. Kompot truskawkowy.

Chleb orkiszowy z pastą z tuńczyka, pomidor.
Herbata z cytryną.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, schabem pieczonym, sałatą rzymską, ogórkiem, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Sok       jabłkowo-marchwiowy/ ciastka zbożowe

Zupa pomidorowa z ryżem. Pierogi z kaszą jaglaną i jabłkami. Kompot z porzeczek.

Chałka z masłem, gruszka. Herbata owocowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa krakowska, szynka wieprzowa, ser żółty, dżem truskawkowy, sałata, pomidor, ogórek, papryka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Barszcz czerwony z uszkami. Schab duszony z pieczarkami, z kaszą pęczak, marchewka mini. Sok jabłko-pomarańcza.

Ciasto drożdżowe z kruszonką, pomarańcze. Herbata owocowa.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, pasztetem drobiowym, ogórkiem kiszonym, sałatą. Herbata z cytryną.

Ogórek

Zupa zacierkowa. Miruna z pieca z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot wieloowocowy.

Kasza manna na mleku z musem z czarnej porzeczki, kiwi. Herbata biała.