Jadłospis - III tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 18 XI do 22 XI 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Makaron na mleku. Chleb orkiszowy z masłem, polędwicą sopocką, sałatą, pomidorem i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa szczawiowa.Kotlet z piersi indyka z ryżem, duszona marchewka z groszkiem. Sok jabłkowy.

Tosty z żółtym serem i pomidorem, gruszka. Herbata miętowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, kiełbasa krakowska, ser biały, dżem truskawkowy, sałata, rukola, pomidor, ogórek, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa krem z pomidorów. Pieczony schab z ziemniakami, buraczki zasmażane. Woda z cytryną i miętą.

Chleb słonecznikowy z masłem, pastą rybną z tuńczyka, pomidor.
Herbata malinowa.

Alergeny: 1, 3, 4, 7

Płatki owsiane na mleku. Chleb biały z masłem, szynką miodową, sałatą, ogórkiem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Winogrona

Zupa jarzynowa. Spaghetti bolońskie, surówka z marchewki. Kompot z porzeczek.

Bułka paryska z masłem, dżemem truskawkowym, jabłko. Herbata owocowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, kiełbasa żywiecka, polędwica z drobiu, jajka, roszponka, pomidor, ogórek, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Rosół z makaronem. Pulpety z piersi kurczaka w sosie pomidorowym z kaszą jęczmienną, sałata masłowa z jogurtem naturalnym. Kompot owocowy.

Kisiel wiśniowy, biszkopty, winogrona. Herbata żurawinowa.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb razowy z masłem, pasztetem drobiowym, pomidorem, sałatą i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Ogórek świeży

Żurek. Paluszki rybne z ziemniakami, sałatka colesław, sos jogurtowo-majonezowy. Woda z cytryną.

Alergeny: 1, 4, 7, 9

Jogurt z truskawkami, bułka kajzerka z masłem. Herbata owocowa.