Jadłospis - IV tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 25 XI do 29 XI 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki owsiane na mleku. Chleb razowy z twarożkiem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa pomidorowa z ryżem. Potrawka z kurczaka z kaszą kuskus, surówka z kapusty pekińskiej. Sok pomarańczowy.

Kisiel żurawinowy, ciastka owsiane, jabłko. Herbata malinowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: chleb mieszany z masłem, kiełbasa podsuszana, szynka, jajka, sałata, pomidor, ogórek, papryka, rukola. Herbata z cytryną.

Zupa krem z dyni. Kotlet mielony z ziemniakami, mizeria z jogurtem naturalnym, ogórkiem i szczypiorkiem. Kompot truskawkowy.

Chleb orkiszowy z pastą z makreli, pomidor. Woda z miętą i cytryną.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z  masłem, szynką, sałatą rzymską, ogórkiem, pomidorem, rzodkiewką i papryką. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo-marchwiowy, ciastka zbożowe

Zupa kalafiorowa. Kluski śląskie z sosem mięsnym, surówka z selera i marchewki na liściu sałaty. Kompot z porzeczek.

Chałka z masłem, gruszka. Herbata owocowa.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: chleb mieszany z masłem, kiełbasa podsuszana, szynka, ser żółty, dżem truskawkowy, sałata, pomidor, ogórek, papryka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Barszcz czerwony z uszkami. Udka pieczone z kaszą jaglaną, surówka z modrej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot z wiśni.

Budyń śmietankowy z sosem truskawkowym, biszkopty, jabłko. Herbata owocowa.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, żółtym serem, sałatą, ogórkiem i roszponką. Herbata z cytryną.

Ogórek

Zupa pieczarkowa. Miruna z pieca z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot wieloowocowy.

Kasza manna na mleku z musem z czarnej porzeczki. Herbata biała.