Jadłospis - IV tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 27 I do 31 I 2020 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, szynką z piersi kurczaka, sałatą, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Papryka

Żurek. Duszony filet kurczaka z marchewką i groszkiem, kasza kuskus. Woda z miętą i cytryną.

Jogurt z owocami, kajzerka z masłem, jabłko. Herbata z dzikiej róży.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, kiełbasa krakowska, polędwica drobiowa, sałata, pomidor, ogórek, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa krem z soczewicy. Kotlet schabowy z ziemniakami, surówka z pomidora i ogórka. Kompot wiśniowy.

Chleb graham z pastą jajeczną, pomidor. Herbata żurawinowa.

Płatki musli na mleku. Chleb orkiszowy z  masłem, szynką babuni, sałatą masłową, pomidorem, papryką i roszponką. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo-marchwiowy

Zupa fasolowa. Makaron z polewą jogurtowo-truskawkową. Kompot z aronii.

Banan w polewie czekoladowej, ciastka zbożowe. Herbata biała.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka konserwowa, kiełbasa żywiecka, twarożek, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Gruszka

Rosół. Bukiet mięsno-warzywny z ziemniakami, surówka z marchewki i jabłka. Kompot truskawkowy.

Galaretka z owocami, biszkopty, mandarynka. Herbata z aronii.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, szynką mozaikową, sałatą rzymską, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Barszcz biały. Pieczony dorsz z ryżem, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka. Kompot wieloowocowy.

Budyń śmietankowy z polewą truskawkową, jabłko. Herbata owocowa.