Jadłospis - I tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 04 XI do 08 XI 2019 r.

I ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, żółtym serem, sałatą, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa pomidorowa z ryżem. Makaron z polewą jogurtowo-serową, jabłko. Kompot z porzeczek.

Budyń z musem truskawkowym, ciastko zbożowe, gruszka.
Herbata malinowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa żywiecka, jajka, szynka drobiowa, sałata, pomidor, ogórek, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Zupa krem z soczewicy. Kotlet schabowy z ziemniakami, mizeria z jogurtem naturalnym. Kompot wiśniowy.

Bułka graham z pastą jajeczną, pomidor. Herbata żurawinowa.

Płatki owsiane na mleku. Chleb orkiszowy z polędwicą sopocką, sałatą, pomidorem i papryką. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo-marchwiowy, chrupki kukurydziane

Zupa ogórkowa. Gulasz mięsno-warzywny z kaszą pęczak, surówka z ogórka kiszonego i cebuli. Kompot wieloowocowy.

Bagietka z pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem, kiwi. Herbata biała.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka konserwowa, polędwica drobiowa, twarożek, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Barszcz biały. Gołąbki be zawijania w sosie pomidorowym z kaszą kuskus, marchewka z groszkiem. Kompot truskawkowy.

Galaretka z owocami, biszkopty, pomarańcze. Herbata z aronii.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, szynką mozaikową, sałatą masłową, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa grochowa. Pieczony dorsz z ziemniakami, surówka z kiszonej kapusty, jabłka i marchewki. Sok jabłkowy.

Serek waniliowy, bułka paryska z masłem, winogrona. Herbata owocowa.