Jadłospis - II tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 13 I do 17 I 2020 r.

I ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Kluski lane na mleku. Chleb staropolski z masłem, żółtym serem, sałatą, pomidorem i papryką. Herbata z cytryną.

Marchewka

Krupnik. Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem, surówka z kapusty białej, marchewki i jabłka. Sok jabłko-pomarańcza..

Kasza jaglana z malinami, jabłko.
Herbata z dzikiej róży.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, sałata, ser żółty, kiełbasa żywiecka, polędwica drobiowa, pomidor, ogórek, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Zupa krem z buraka. Gulasz wołowy z kaszą gryczaną, surówka z kapusty pekińskiej. Kompot wiśniowy.

Pasta z szynki, jajka i szczypiorku, bagietka z masłem. Herbata biała.

Kasza manna na mleku. Chleb biały z twarożkiem, pomidorem, rukolą i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowy, dukaty jaglane

Kartoflanka. Spaghetti bolońskie, pomidorki koktajlowe, świeża bazylia. Kompot z aronii.

Budyń waniliowy z musem owocowym, biszkopty. Herbata owocowa.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, kiełbasa podsuszana, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa pomidorowa z makaronem. Kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym, surówka z buraka. Kompot truskawkowy.

Serek waniliowy własnego wyrobu, bagietka z masłem. Herbata malinowa.

Ryż na mleku. Chleb razowy z masłem, polędwicą drobiową, sałatą karbowaną, ogórkiem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa pazibroda. Pulpety rybne w sosie koperkowym z kaszą jaglaną, gotowana marchewka mini. Kompot wieloowocowy.

Bułka graham z masłem, pomidorem i rzodkiewką. Herbata owocowa.