Jadłospis - I tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 02 XII do 06 XII 2019 r.

I ŚNIADANIE

II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb biały z masłem, szynką z indyka, sałatą, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa szczawiowa. Duszony filet kurczaka z marchewką i groszkiem, z kaszą kuskus. Kompot ze śliwek.

Jogurt z owocami, kajzerka z masłem, gruszka.
Herbata z dzikiej róży.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, kiełbasa krakowska, polędwica drobiowa, sałata, pomidor, ogórek, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Jabłko

Zupa krem z soczewicy. Kotlet schabowy z ziemniakami, mizeria z jogurtem naturalnym. Kompot wiśniowy.

Bułka graham z pastą jajeczną, pomidor. Herbata żurawinowa.

Płatki musli na mleku. Chleb orkiszowy z masłem, szynką drobiową z majerankiem, sałatą masłową, pomidorem, papryką, roszponką. Herbata z cytryną.

Kiwi

Zupa ogórkowa. Makaron z polewą jogurtowo-truskawkową, jabłko. Kompot z aronii.

Banan w polewie czekoladowej, ciastka zbożowe. Herbata biała.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, schab pieczony, szynka konserwowa, twarożek, dżem truskawkowy, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowo-marchwiowy/  chrupki kukurydziane

Barszcz biały. Gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym z ziemniakami, sałata lodowa z jogurtem. Kompot truskawkowy.

Napoleonka, mandarynki. Herbata z aronii.

Zacierki na mleku. Chleb staropolski z masłem, szynką mozaikową, sałatą rzymską, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Marchewka

Zupa grochowa. Pieczony dorsz z ryżem, surówka z marchewki i jabłka. Sok jabłko-pomarańcza.

Galaretka z owocami, biszkopty, jabłko. Herbata owocowa.