Jadłospis - II tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 09 XII do 13 XII 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Kluski lane na mleku. Chleb staropolski z masłem, żółtym serem, sałatą, pomidorem i papryką. Herbata z cytryną.

Marchewka

Krupnik. Indyk w sosie słodko-kwaśnym z ryżem, surówka z kapusty białej, marchewki i jabłka. Kompot truskawkowy.

Kasza jaglana z malinami, jabłko. Herbata z dzikiej róży.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, sałata, kiełbasa krakowska, polędwica sopocka, pomidor, ogórek, dżem truskawkowy, papryka, kiełki, rzodkiewka. Herbata z cytryną.

Zupa krem z cukinii. Gulasz wołowy z ziemniakami, surówka z kapusty pekińskiej. Kompot wiśniowy.

Bagietka z twarożkiem i łososiem wędzonym, pomidor. Herbata z cytryną.

Kasza manna na mleku. Chleb biały z twarożkiem, pomidorem, rukolą i szczypiorkiem. Herbata z cytryną.

Sok jabłkowy/ ciastka owsiane

Barszcz ukraiński. Makaron z sosem pieczarkowym, surówka z czerwonej kapusty. Kompot z aronii.

Koktajl mleczno-owocowy, bułeczka maślana z masłem.

Kawa inka. Kanapki komponowane przez dzieci: pieczywo mieszane z masłem, filet z kurczaka, szynka mozaikowa, ser włoszczowski, roszponka, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek. Herbata z cytryną.

Papryka

Zupa pomidorowa z makaronem. Pieczone udziki z kurczaka z ziemniakami, sałata z ogórkiem i szczypiorkiem, z jogurtem naturalnym. Kompot truskawkowy.

Serek waniliowy własnego wyrobu, bagietka z masłem. Sok jabłko-pomarańcza.

Płatki ryżowe na mleku. Chleb razowy z masłem, polędwicą z majerankiem, sałatą karbowaną, ogórkiem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Ananas

Zupa pazibroda. Pulpety rybne w sosie koperkowym z kaszą jaglaną, z gotowaną marchewką mini. Kompot wieloowocowy.

Bułka kukurydziana  z masłem, pomidorem i szczypiorkiem. Herbata owocowa.