Jadłospis - IV tydzień

Znalezione obrazy dla zapytania kucharz clip artod 24 VI do 28 VI 2019 r.

I ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD PODWIECZOREK

Płatki ryżowe na mleku. Chleb domowy z masłem, kiełbasą podsuszaną, sałatą i pomidorem. Herbata z cytryną.

Jabłko

Kartoflanka. Ryż z truskawkami i polewą jogurtowo-serową. Sok pomarańcza/marchewka.

Kisiel wiśniowy, biszkopty. Herbata malinowa.

Kakao. Kanapki komponowane przez dzieci: chleb słonecznikowy z masłem, szynka, ser żółty, jajko, sałata, rukola, ogórek, pomidor, papryka. Herbata z cytryną.

Ogórek

Zupa szpinakowa. Ziemniaki, paluszki rybne, surówka z kapusty kiszonej i marchewki. Kompot z jabłek.

Słupki warzyw z sosem czosnkowym, bułka paryska z masłem. Herbata biała.

Płatki owsiane na mleku. Chleb kanapkowy z  masłem, pasztetem drobiowym, pomidorem i rzodkiewką. Herbata z cytryną.

Zupa pomidorowa z makaronem. Ziemniaki, schab pieczony w sosie własnym, sałatka z ogórka kiszonego z jabłkiem i cebulą. Kompot truskawkowy.

Galaretka owocowa, ciastka owsiane bez cukru. Woda z cytryną.

Kawa inka na mleku. Kanapki komponowane przez dzieci: chleb domowy z masłem, polędwica drobiowa, ser żółty, ser biały, roszponka, sałata, ogórek, pomidor, papryka. Herbata z cytryną.

Marchewka

Krupnik z kaszą pęczak. Kolorowy kociołek z makaronem, cząstka jabłka. Kompot z czarnej porzeczki.

Koktajl jogurtowy z owocami, wafle ryżowe. Sok jabłko/gruszka.

Płatki kukurydziane na mleku. Chleb słonecznikowy z masłem, polędwicą sopocką, pomidorem, ogórkiem, sałatą. Herbata z cytryną.

Arbuz

Zupa szczawiowa. Pierogi z serem i musem truskawkowym. Woda z miętą i cytryną.

Budyń śmietankowy z musem porzeczkowym, chrupki kukurydziane. Herbata żurawinowa.